KONST / Litografier / Färglitografi 15042034
nr 1504 2034
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Färglitografi, Le lézard aux plumes dór. 1967. Maeght 447. Signerad och numrerad 2/20. Pergament. Bladets mått: 35x50 cm. Yttermått inklusive ram: 44x58
Utrop:
20.000 kr
Såld:
25.000 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:10:05
15.000 kr
20.000 kr
20.000 kr
20.000 kr (Budbetjänt)
21.000 kr
21.500 kr (Budbetjänt)
22.000 kr
22.500 kr (Budbetjänt)
23.000 kr
23.500 kr (Budbetjänt)
24.000 kr
24.500 kr (Budbetjänt)
25.000 kr
21 nov